Gruppemails: Alle, alter, alle sopraner, førstesopraner, andensopraner, basser, tenorer, bestyrelsen, booking, webansvarlige, outfitudvalgetrepertoireudvalget, dirigenten.

Se evt. PDF-filen Alsobate-adresseliste februar 2020 for pæn udskrift.

Navn Adresse Fødselsdag Telefon E-mail
Ane Boa Solbærvej 10, 5260 Odense S 25.05.79 20 33 46 21 boa.ane@gmail.com
Anette Holm Lyøgade 10, 5000 Odense C 05.10.66 51 90 64 05 anette.holm@rsyd.dk
Anette Toustrup Buchhave Ådalsparken 4, 6000 Kolding 19.04.69 22 90 19 04 atbuchhave@gmail.com
Anita Klausen Thomas Overskous Vej 24, 5000 Odense C 21.06.68 26 23 41 38 anitaklausen@yahoo.dk
Ann-Sophie Holm Victoriagade 18, 5000 Odense 02.03.81 51 59 29 57 annsophie.holm@gmail.com
Anne L. Fuglsang Mejlholmgade 28, 5000 Odense C 14.02.77 41 19 91 65 alfuglsang@gmail.com
Anne Rud Svenning Lathyrusvej 25, 5000 Odense C 24.03.62 30 24 89 81 anne.rud@gmail.com
Bjarne Roed Godskesen Kabbelejen 7, 5220 Odense SØ  06.04.67 30 48 78 05 bjarne.godskesen@gmail.com
Christina Ringmann Fagerberg Kaalundsvej 50, 5230 Odense M 18.10.67 28 59 29 82 christina.fagerberg@dadlnet.dk
Dorthe Wielandt Bunkeflod Bøgebjergvej 23, 5000 Odense C 13.02.74 51 92 15 59 dlo@gufle.dk
Eddie Toustrup Buchhave Ådalsparken 4., 6000 Kolding 19.02.70 29 21 39 25 e.buchhave@gmail.com
Henrik Frederiksen Clausens Allé 34, 5250 Odense SV 22.03.67 22 82 06 26 hef@dadlnet.dk
Jeannette Foged Lindegaard Skovvej 14, 5672 Broby 13.03.70 28 76 33 34 jeannette.lindegaard@gmail.com
Karin Steen Kjeldsen Anne Maries Allé 38 D, 5250 Odense SV 10.09.66 23 92 30 36 karinfrastige@yahoo.dk
Katrine Aagaard Sdr. Boulevard 59, 3.tv., 5000 Odense C 17.01.85 41 62 59 50 katrine_aagaard@hotmail.com
Lars Henrik Larsen Skulkendrupvej 18, 5800 Nyborg 04.07.63 52 39 05 43 65 31 05 43 lhlfarmer@outlook.dk
Lars Philip Nielsen Fynshovedvej 364, 5380 Dalby 26.02.67 42 31 65 40 larsphilip2@gmail.com
Lene Dalsgarð Solbakken 15, 5260 Odense S 20.02.67 27 14 23 34 lene.dalsgard@gmail.com
Lotte Høffer Kogagervej 31, Vejlby Fed, 5500 Middelfart 25.03.67 25 21 46 16 charlotte.hoeffer@gmail.com
Louise Kjærgaard Skt. Jørgensgade 181, 5000 Odense C 30.04.68 23 40 65 28 louise.cuba@gmail.com
Marie Grønbæk Kirsebærgrenen 181, 5220 Odense SØ 01.03.81 22 98 33 83 marie0103@hotmail.com
Signe Golly Heliosvænget 184 C, 5250 Odense SV 30.08.80 31 58 28 32 sngolly@msn.com
mrs_signe_golly@yahoo.com
Stine Fischer Lorenzen Åbakkevej 5, 5210 Odense NV 27.03.85 40 99 41 38 stine.lorenzen85@gmail.com
Teddy (Kristian Theo) Sørensen-Boll Jomsborgvej 22, 1. tv., 5000 Odense C. 01.11.85 40 43 40 60 mail@kristiantheo.com
Thomas Lund Østerbro 62, 5000 Odense C 14.07.66 40 84 18 54 thomas-lund@outlook.dk
Wicki Bergholdt Burkal Mindelundsvej 22, 5240 Odense NØ 30.01.80 22 16 08 06 wicki_bergholdt@hotmail.com